Ittasan a volán mögött: öt férfi bukott le egyetlen hétvégén Békésben – Körös Hírcentrum

ittasan-a-volan-mogott:-ot-ferfi-bukott-le-egyetlen-hetvegen-bekesben-–-koros-hircentrum

kék, ittas vezetés, ellenőrzés Kiemelt kép illusztráció! Fotó: Körös Hírcentrum

Békés vármegyében az elmúlt hétvégén öt férfi ellen indult büntetőeljárás ittas járművezetés gyanúja miatt.

hirdetés

November 14-én, pénteken délelőtt Kondoroson, a Szénási úton egy autósnál jelzett alkoholfogyasztást a szonda. Ugyanezen a napon késő este Békéscsabán, az Orosházi út és a Győri utca kereszteződésénél figyeltek fel a rendőrök egy elektromos kerékpárral közlekedő férfire. Nem tudott egyenesen menni, a légalkoholmérő ki is mutatta, hogy miért nem. A gyanú szerint ittasan vezetett.

Másnap éjjel háromnegyed 1 körül Orosházán, a Németh László utcában kerítésnek ütközött egy személygépkocsi, az autót vezető 20 éves fiatalember a gyanú szerint úgy ült volán mögé, hogy előtte alkoholt ivott. A balesetben nem sérült meg.

hirdetés

Szintén november 15-én este Kötegyánban egy autósnál, majd másnap este Gyulán egy tehergépkocsi-vezetőnél merült fel a gyanúja annak, hogy elkövették a járművezetés ittas állapotban vétséget. A kötegyáni férfinek ráadásul vezetői engedélye soha nem volt, úgy indult el kocsival.

hirdetés

A másik két autóstól és a Gyulán teherautóval igazoltatott vésztői férfitől a rendőrök elvették a vezetői engedélyüket.

Békés VMRFK

Kezdjük tiszta Appal!

Hallgass, vagy szólj be!

Töltsd le mobilalkalmazásunkat, hogy éjjel-nappal együtt lehessünk!

Hallgass minket bárhol és bármikor!

Vegyél részt nyereményjátékainkban, kérj dalt a kívánságműsorban, vagy értesíts bennünket talált állatokról, közlekedési helyzetről, rendkívüli eseményekről.

Hallgass minket bárhol, vagy küldd el nekünk hangüzeneted az alkalmazással!