Száraz fű és aljnövényzet égett tegnap kora délután Bélmegyeren.
A tűz mintegy két hektáros területet érintett, a lángok terjedését egy erőgép körbetárcsázással akadályozta meg.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
A békéscsabai hivatásos és a békési önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral avatkoztak be, majd eloltották a még izzó, füstölő részeket. Az eset során személyi sérülés nem történt – tájékoztatott a katasztrófavédelem.





