Jogosítvány nélkül a volán mögött: két sofőrt is elkaptak Békés vármegyében – Körös Hírcentrum

jogositvany-nelkul-a-volan-mogott:-ket-sofort-is-elkaptak-bekes-varmegyeben-–-koros-hircentrum

kék Illusztráció: Körös Hírcentrum

hirdetés

Egy nap leforgása alatt két olyan járművezetőt is intézkedés alá vontak a rendőrök Békés vármegyében, akik annak ellenére ültek autóba, hogy erre nem lett volna jogosultságuk.

hirdetés

A Sarkadi Rendőrkapitányság 2025. december 5-én késő este szabálysértési őrizetbe vett egy budapesti férfit, mert személygépkocsit vezetett annak ellenére, hogy nincs érvényes jogosítványa. A rendőrök az engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt három napon belül bíróság elé állítják.

hirdetés

Másnap délután Békéscsabán, az egyik nagyáruház parkolójából állítottak elő a rendőrök egy nőt. Ő is személygépkocsival volt, pedig nem vezethetett volna. A Békéscsabai Járásbíróság és a Békéscsabai Rendőrkapitányság is eltiltotta a járművezetéstől, jövő év februárjáig nem ülhetett volna volán mögé. A 24 éves nő ellen büntetőeljárás indult.

hirdetés

Kezdjük tiszta Appal!

Hallgass, vagy szólj be!

Töltsd le mobilalkalmazásunkat, hogy éjjel-nappal együtt lehessünk!

Hallgass minket bárhol és bármikor!

Vegyél részt nyereményjátékainkban, kérj dalt a kívánságműsorban, vagy értesíts bennünket talált állatokról, közlekedési helyzetről, rendkívüli eseményekről.

Hallgass minket bárhol, vagy küldd el nekünk hangüzeneted az alkalmazással!